صفحه اصلی جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل در اندروید۱۲

جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل در اندروید۱۲

 • 30 شهریور 1401
 • 0 دیدگاه
 • 78 بازدید

گوشی هایی با سیستم عامل اندروید ویژگی های زیادی دارند که روز به روز باعث پیشرفت و هم چنین محبوبیت آن ها می شود. شما می توانید انواع گوشی های اندرویدی را با گارانتی موبایل و خدمات پس از فروش معتبر از مهر سرمستان تهیه کنید. علاوه بر این اگر در زمان استفاده از گوشی سوال یا مشکلی داشتید، مشاوران مهر سرمستان به شما در استفاده از این ویژگی ها کمک خواهند کرد. گوشی های دارای سیستم عامل اندروید به صورت خودکار خود را در پس زمینه آپدیت می کنند. با این ویژگی تمام اپلیکیشن های روی گوشی نیز به طور خودکار به روزرسانی خواهند شد. بنابراین می توانید...

3 دقیقه مطالعه
0 رای ثبت شده است

گوشی هایی با سیستم عامل اندروید ویژگی های زیادی دارند که روز به روز باعث پیشرفت و هم چنین محبوبیت آن ها می شود. شما می توانید انواع گوشی های اندرویدی را با گارانتی موبایل و خدمات پس از فروش معتبر از مهر سرمستان تهیه کنید. علاوه بر این اگر در زمان استفاده از گوشی سوال یا مشکلی داشتید، مشاوران مهر سرمستان به شما در استفاده از این ویژگی ها کمک خواهند کرد. گوشی های دارای سیستم عامل اندروید به صورت خودکار خود را در پس زمینه آپدیت می کنند. با این ویژگی تمام اپلیکیشن های روی گوشی نیز به طور خودکار به روزرسانی خواهند شد. بنابراین می توانید گوشی خود را به روز و ایمن نگه دارید. این ویژگی بسیار کاربردی است اما ممکن است برخی کاربران به هر دلیلی آن را مفید ندانند و دوست داشته باشند که آن را متوقف کنند. در ادامه راه هایی برای جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ بیان خواهند شد.

علت جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید ۱۲

یکی از علت هایی که باعث می شود افراد تصمیم به جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ بگیرند، باگ هایی است که با آپدیت های جدید منتشر می شود. باگ ها اشکالات کشف نشده هستند که کاربران زمان منتشر شدن نسخه های جدید ممکن است با آن ها روبرو شوند. اگر باگی همراه با ورژن جدید نرم افزار نباشد کاربر تصمیم می گیرد آپدیت جدید را انجام دهد یا آن را به زمانی دیگر موکول کند.

گاهی ورژن جدید نرم افزار مشکلاتی را به وجود می آورد و با نسخه های قبل سازگاری ندارد. عده ای از کاربران به ورژن قبل علاقه بیشتری نشان داده و دوست ندارند آپدیت را انجام دهند بنابراین جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ را انتخاب می کنند تا هم چنان نسخه قدیمی خود نرم افزار مورد نظر را در اختیار داشته باشند.

علت دیگر اهمیت به مسائل شخصی است. گاهی افراد دوست دارند تغییرات سیستم عامل جدید و یا اپلیکیشن مورد نظر را بدانند تا در زمان نیاز به صورت دستی آن را آپدیت و نصب کنند.

مراحل جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید ۱۲

بخش Developer options در گوشی های اندرویدی وظیفه فعال و یا غیر فعال کردن آپدیت خودکار را بر عهده دارد. گاهی اوقات گوگل Developer options  را به صورت پیش فرض در اندروید غيرفعال می کند. اگر این ویژگی روی گوشی شما غیرفعال است به صورت دستی آن را روشن کنید تا مانع به روزرسانی خودکار اندروید ۱۲ شوید. مهر سرمستان را در انجام مراحل این فعال سازی دنبال کنید:

 1. ابتدا به قسمت Settings گوشی خود بروید. سپس با پایین کشیدن صفحه گزینه About phone را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 2. با نمایش صفحه بعد دوباره آن را پایین کشیده و بعد از پیدا کردن گزینه ای به نام Build number  7 بار روی آن ضربه بزنید. با این کار پیام پاپ آپی روی صفحه برایتان باز می شود.
 3. بعد از دریافت پیام باید رمز گوشی خود را وارد کنید.
 4. دوباره وارد قسمت Settings شوید و این بار گزینه System را انتخاب کنید.
 5. صفحه ی مد نظر را پایین بکشید تا گزینه Developer options  ببینید.
 6. مرحله بعد از فعال کردن Developer options غيرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ است.
 7. گزینه Developer options  را پیدا کنید.
 8. بعد از پایین کشیدن صفحه گزینه Automatic system updates را انتخاب کنید.
 9. در صورتی که این گزینه فعال باشد باید آن را غیرفعال کنید. در غیر این صورت کاری انجام ندهید.
 10. اکنون جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ برای شما به درستی انجام شده است.

سخن پایانی

سیستم عامل اندروید ویژگی های منحصر به فردی دارد که توجه  تعداد زیادی از برندهای عرضه کننده گوشی های هوشمند را به خود جلب کرده است. با این حال بعضی از قابلیت ها باب سلیقه برخی از کاربران قرار نمی گیرد. یکی از ویژگی هایی خاص سیستم عامل اندروید آپدیت خودکار سیستم و اپلیکیشن ها است. این ویژگی به ایمنی و به روز بودن گوشی کمک می کند. افرادی به دلایلی دوست دارند جلوگیری از آپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ۱۲ را یاد بگیرند. زیرا این ویژگی را مفید نمی دانند. شما می توانید برای این کار و دیگر تکنیک ها از مهر سرمستان کمک بگیرید .

0 امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

0 رای

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

نوبت اینترنتی