>
مجله مهر مقالات لیست گوشی هایی که اندروید 13 را دریافت خواهند کرد

لیست گوشی هایی که اندروید 13 را دریافت خواهند کرد

  • 18 تیر 1401
  • 0 دیدگاه
  • 50 بازدید

هر ساله شرکت گوگل نسخه جدیدی از اندروید را معرفی می کند که غالبا قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته تری نسبت به نسخه قبلی دارند. به همین دلیل نیز اکثر کاربران می خواهند سیستم عامل گوشی خود را به روز کرده و تجربه های متفاوت تری را کسب کنند. اما همیشه با معرفی نسخه جدید Android این سؤال برای کاربران پیش می آید که آیا گوشی آن ها این سیستم عامل جدید را دریافت خواهد کرد یا خیر؟ در این مقاله از مهر سرمستان می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم و لیست گوشی هایی که جدیدترین نسخه اندروید را دریافت می کنند به شما معرفی کنیم. پس برای دریافت پاسخ این سؤا...

2 دقیقه مطالعه
3 رای ثبت شده است

هر ساله شرکت گوگل نسخه جدیدی از اندروید را معرفی می کند که غالبا قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته تری نسبت به نسخه قبلی دارند. به همین دلیل نیز اکثر کاربران می خواهند سیستم عامل گوشی خود را به روز کرده و تجربه های متفاوت تری را کسب کنند. اما همیشه با معرفی نسخه جدید Android این سؤال برای کاربران پیش می آید که آیا گوشی آن ها این سیستم عامل جدید را دریافت خواهد کرد یا خیر؟ در این مقاله از مهر سرمستان می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم و لیست گوشی هایی که جدیدترین نسخه اندروید را دریافت می کنند به شما معرفی کنیم. پس برای دریافت پاسخ این سؤال که کدام گوشی ها اندروید 13 را دریافت می کنند در ادامه همراه ما باشید.

ویژگی های اندروید 13

قبل از معرفی گوشی هایی که Android 13 را دریافت می کنند، به بررسی برخی از ویژگی های این سیستم عامل می پردازیم. به احتمال زیاد گوگل اندروید 13 را با نام تیرامیسو که یادآور خاطرات شیرین است ارائه خواهد کرد. طبق خبرهای منتشر شده اندروید 13 قابلیت انتقال دیتا و متصل شدن به تمامی گجت های هوشمند را خواهد داشت. البته هنوز مشخص نیست که این سیستم عامل به وسیله کدام سخت افزار به دستگاه های دیگر متصل می شود؛ اما مطمئن هستیم که با عرضه این سیستم عامل جدید، شاهد یکی از سریع ترین روش های انتقال دیتا خواهیم بود.
یکی از قابلیت های مهم Android 13 ارائه یک آیکون اختصاصی برای QR کدهاست که در قسمت کنترل سنتر تعبیه شده است. شاید بپرسید این قابلیت چه کارایی مهمی دارد؟ باید بگوییم با وجود این آیکون دیگر نیازی نیست که شما دوربین گوشی خود را باز کنید و فقط با لمس کردن آیکون QR می توانید اسکنر گوشی خود را فعال نمایید.

کدام گوشی ها اندروید 13 را دریافت می کنند

در ادامه لیستی از تمام گوشی هایی که اندروید 13 را دریافت می کنند را به شما معرفی خواهیم کرد. البته باید بگوییم که اگر شما در سه سال اخیر تلفن همراه خود را خریداری کرده اید باید امیدوار باشید که می توانید Android 13 را دریافت کنید. زیرا اکثر شرکت ها، با عرضه گوشی جدید تا سه سال آن را از لحاظ امنیتی و دسترسی به سیستم عامل های جدید و آپدیت اندروید پشتیبانی خواهند کرد. در جدول زیر تلفن های همراه برندهای مختلف که از این سیستم عامل جدید پشتیبانی می کنند، معرفی شده اند.

سخن پایانی

شرکت گوگل هر ساله نسخه جدیدی از Android را معرفی و ارائه می کند. امسال نیز نوبت به اندروید 13 رسیده است که نسبت به نسخه های قبلی از قابلیت ها و مزایای بسیار پیشرفته تری برخوردار است. ما در این مقاله به این موضوع که کدام گوشی ها اندروید 13 را دریافت می کنند پرداختیم و سعی کردیم لیست کاملی از تمامی تلفن های همراه با برندهای مختلف را برای شما ارائه کنیم. البته باید بگوییم کاربرانی که گوشی خود را در سه سال اخیر نیز خریداری کرده اند می توانند از این بابت که گوشی آن ها اندروید 13 را دریافت می کند مطمئن باشند. زیرا اکثر شرکت های سازنده تلفن همراه، محصولات خود را تا سه سال از لحاظ آپدیت های امنیتی و اندرویدی پشتیبانی خواهند کرد.

3 امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

2 رای

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

نوبت اینترنتی