>

لپ تاپ استوک یا نو ؟

  • 10 اسفند 1401
  • 0 دیدگاه
  • 100 بازدید

لپ تاپ استوک یا نو، کدام یک مناسب است؟ به طور کلی، همه ما زمانی که قصد خرید محصولات کامپیوتری را داریم در نوع خریدمان، شک می‌کنیم. به بیان ساده‌تر، نو و کارکرده بودن چنین محصولاتی باید به دقت بررسی شود تا خریدی درست و مطلوب داشته باشیم. برخی دیگر این عقیده را دارند که اگر می‌خواهید لپ تاپ مورد نظر شما، بهترین عملکرد را در حال و آینده داشته باشد، بهتر است یک محصول نو و آکبند خریداری کنید. برخی دیگر نیز، هیچ اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند. آنها بر این نظر هستند که خرید لپ تاپ نو و آکبند، هدر دادن بودجه است و باید از وجود لپ تاپ‌های کارک...

5 دقیقه مطالعه
5 رای ثبت شده است

لپ تاپ استوک یا نو، کدام یک مناسب است؟ به طور کلی، همه ما زمانی که قصد خرید محصولات کامپیوتری را داریم در نوع خریدمان، شک می‌کنیم. به بیان ساده‌تر، نو و کارکرده بودن چنین محصولاتی باید به دقت بررسی شود تا خریدی درست و مطلوب داشته باشیم. برخی دیگر این عقیده را دارند که اگر می‌خواهید لپ تاپ مورد نظر شما، بهترین عملکرد را در حال و آینده داشته باشد، بهتر است یک محصول نو و آکبند خریداری کنید. برخی دیگر نیز، هیچ اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند. آنها بر این نظر هستند که خرید لپ تاپ نو و آکبند، هدر دادن بودجه است و باید از وجود لپ تاپ‌های کارکرده و استوک، نهایت بهره را ببریم. حال، مجموعه بازرگانی مهر با احترام به هر دو نظر، قصد دارد تا در مورد موضوع لپ تاپ کارکرده یا نو، نکات قابل اهمیتی بیان کند تا شما با دید و آگاهی کامل اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

لپ تاپ کارکرده یا نو، انتخاب شما کدام است؟

در همین ابتدای مقاله به این نکته اشاره کنیم که از هر طرف به ماجرا نگاه کنیم، خرید محصولات نو و آکبند اهمیت ویژه‌ای دارد. حال چه در خرید لپ تاپ و چه در خرید محصولات مختلف دیگر، مزیت‌ها و امتیازاتی دارند که در وسیله‌های کارکرده و استوک وجود ندارند.

برای اطلاعات بیشتر در خرید لب تاب میتوانید به مقاله راهنمای خرید لپ تاپ مراجعه کنید . 

با این مقدمه به بررسی لپ تاپ استوک یا نو رفته و مزیت‌های محصول آکبند و معایب محصول استوک را برایتان شرح خواهیم داد.

لپ تاپ استوک یا نو، کدام یک ارزش خرید دارد؟

قبل از پرداختن به مبحث لپ تاپ استوک یا نو بهتر است بدانید اگر به طور واقع بینانه نگاه کنیم، وقت و هزینه‌ای که بابت پیدا کردن فروشنده مطمئن و قطعات سالم در خصوص لپ تاپ کارکرده یا همان استوک تلف خواهیم کرد بسیار بیشتر از خرید لپ تاپ نو و قابل اطمینان است. در زمان خرید لپ تاپ نو، افراد هیچ نگرانی از بابت خراب بودن قطعات ندارند. علاوه بر این، در این موضوع شک نمی‌کنند که آیا قطعات سخت افزاری و برنامه‌های نرم افزاری لپ تاپ دارای ایراد است. آنها حتی هزینه مضاعفی برای سلامت قطعات پرداخت نمی‌کنند. علاوه بر این، هیچ نیازی به بررسی و تحقیق در خصوص عمر باقیمانده و عمر مفید سپری شده از دستگاه ندارند. همچنین استرس سوختن کارت گرافیکی و یا از بین رفتن   CPU مواردی نیستند که آنها را آزار دهند.

در زمان خرید لپ تاپ نو و آکبند، مطمئن هستید که شما اولین فردی می‌باشید که قرار است با لپ تاپ کار کنید. در این صورت به روز بودن آن تضمین شده است. دیگر نیازی به صرف هزینه‌های گزاف و زمان زیاد برای جستجوی قطعات نمی‌پردازید. تازه به شرط نو و تمیز بودن که احتمال می‌رود در این زمینه هم نتوانید عملیات موفقیت آمیزی انجام دهید. دلیل تاکید بر این موضوع، عدم وجود افراد قابل اطمینان در زمینه لپ تاپ و قطعات اصل و فیک آن است. این بحران، زمانی شدت می‌گیرد که شما هیچ سر رشته‌ای از محصولات کامپیوتری نداشته باشید. با این حساب، افراد سودجو به راحتی سرتان را کلاه گذاشته و لپ تاپ استوک را جایگزین لپ تاپ با قطعات نو و اورجینال می‌کنند.

لپ تاپ اچ پی مدل OMEN 16 b1002 nia

استفاده از تکنولوژی نو و به روز در لپ تاپ‌های آکبند

با خرید لپ تاپ نو و آکبند، حداقل می‌توانید مطمئن باشید که این محصول چند سال اول عمر خود را بدون نیاز به تعمیرات و جستجوی تعمیرکاران مختلف، سپری می‌کند. پس، هیچ ضرر قابل توجهی برای شما ندارد. محصولات کامپیوتری آکبند، آپدیت شده هستند و به روزترین نرم افزارها از طریق آنها قابل اجرا می‌باشند. علاوه بر این، در چند سال آینده با توجه به نیاز بازار و کار شما، قابلیت ارتقا دارند. اگر زمانی رم و یا هارد آنها نیاز به ارتقا داشته باشند، می‌توانید به راحتی، آنها را از بازار روز، به دست آورید. استفاده از پیشرفته‌ترین درگاه‌ها برای لپ تاپ‌های نو باعث شده است تا افراد بتوانند همگام با تکنولوژی جهان به پیش روند. به بیان ساده‌تر، یک آی سی الکترونیکی، مدت زمان مفید و بهینه‌ای برای کار کردن دارد که این مورد به تدریج و با کار کرده بودن دستگاه، اهمیت خود را از دست می‌دهد.

خرید لپ تاپ نو و آکبند   

به محض آگاهی از اهمیت نوع خرید در موضوع لپ تاپ استوک یا نو، اقدام به خرید محصولات کامپیوتری آکبند خواهید کرد. البته بهتر است بدانید که اگر برای خرید لپ تاپ نو و آکبند هم به مراکز معتبر و با اصالت در این زمینه مراجعه نکنید، ممکن است ضررهای زیادی در آینده متوجه شما شود. مجموعه بازرگانی مهر با فعالیت در حوزه محصولات کامپیوتری و با سابقه پُربار خود توانسته رضایتِ طیفی وسیعی از مشتریان را جلب کند. عضویت در اتاق‌های بازرگانی ایران و قطر، ایران و هند، ایران و روسیه، ایران و کانادا، ایران و گرجستان، ایران و آلمان و … افتخاری برای این مجموعه است چرا که حرفی برای گفتن دارد.

خرید دستگاه کارکرده و استوک

در موضوع لپ تاپ استوک یا نو، حال وقت آن رسیده تا در مورد معایب محصولات کارکرده صحبت کنیم. احتمالا اگر تمام بخش‌های اینترنت را زیر رو کنید مقالات زیادی در خصوص بهتر بودن لپ تاپ‌های استوک و کارکرده مشاهده نمایید اما آیا می‌دانید به چه دلیل اهمیت این موضوع بیشتر شده است؟ دلیل این قضیه کاملا روشن است. با به وجود آمدن تکنولوژی‌های مختلف و پیشرفته در خصوص محصولات کامپیوتری، سیستم‌های استفاده شده در لپ‌تاپ‌های قدیمی، عملا کارکرد خود را از دست می‌دهند. در این صورت، کاربران ترجیح می‌دهند تا سیستم خود را فروخته و برای خرید محصولات جدیدتر اقدام کنند. همین امر باعث می‌شود تا میزان وجود محصولات کامپیوتری قدیمی رو به افزایش بوده و بازار از این محصولات اشباع شود. آیا شما دوست دارید محصولی را که کاربر قبلی به خاطر قدیمی بودن به فروش رسانده، خریداری کرده و استفاده نمایید؟ قطعا پاسخ شما منفی است.

البته با تاکید بر این موضوع، قصد نامناسب جلوه دادن لپ تاپ‌های استوک و کارکرده را نداریم. برخی از کاربران نیز به دلایل مختلف اقدام به فروش این نوع لپ‌ تاپ‌ها می‌کنند که فقط چند ماه از آن استفاده کرده‌اند. اتفاقا سیستم به روز و جدیدی هم دارد. منظور و لب کلام ما این است که پیدا کردن چنین افرادی مشکل بوده و اطمینان از این موضوع نیز، کار سخت و دشواری است. پس می‌توان گفت، ما نباید ریسک این نوع خریدها را متحمل شویم و تنها به بهانه پرداخت هزینه کمتر، محصول فیک را از افراد نامطمئن خریداری کنیم.

لپ تاپ اچ پی مدل VICTUS 16-D1015

معایب خرید لپ تاپ کارکرده در مبحثِ لپ تاپ استوک یا نو

اولین و مهمترین مشکل که در زمان خرید لپ تاپ استوک باید به آن توجه داشته باشید، به خرج دادن حساسیت و وسواس زیاد است تا شاید بتوانید به نتیجه مطلوب برسید. نبود مدل مورد نظر شما مشکل دیگری است که بعد از ماه‌ها زحمت و هزینه، به نتیجه نخواهد رسید. عدم وجود گارانتی و ضمانت نامه مناسب لپ تاپ نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که متوجه محصولات استوک می‌شود. اتمام گارانتی و پشتیبانی از سوی شرکت برای بیشتر این نوع لپ تاپ‌ها قابل مشاهده است. عدم اطمینان از خرابی برخی قطعات مهم مانند هارد، رم، باتری و … کاملا مشهود خواهد بود.

5 امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

1 رای

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

نوبت اینترنتی