>

گارانتی موبایل شیائومی

گارانتی موبایل شیائومی نسبت به دیگر گوشی ها اندکی متفاوت می باشد و با توجه به خدماتی که در چند وقت اخیر این کمپانی ارائه داده است، می توانیم این برند را متمایز از دیگر شرکت ها بدانیم. با واردن شدن این برند به بازار و مشاهده ی خدمات پس از فروش موبایل شیائومی از نظر سخت افزاری و همچنین قیمت، این گوشی ها عنوان پرفروش ترین تلفن های همراه را کسب کرده اند. خدماتی که این کمپانی برای گارانتی ارائه داده است با توجه به قیمت آن بسیار قابل توجه می باشد.
برای استفاده از گارانتی باید یک سری از مدارک را همراه خود داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. داشتن جعبه ی گوشی که بر روی آن کارت گارانتی وجود دارد و اطلاعات اولیه ی موجود را به تعمیر کار می دهد، از ویژگی ها و عوامل ضروری برای تعمیر محسوب می شود. اما اگر کارت گارانتی آن را گم کرده باشید و یا گارانتی در دسترس شما نباشد می توانید با واحد پشتیبانی گارانتی موبایل شیائومی تماس گرفته و اطلاعات درج شده را از آن ها دریافت کنید. ولی بهتر است برای برطرف شدن سریع مشکل خود این مدارک را نگه دارید و در هنگام نیاز از آن استفاده کنید.

گارانتی موبایل شیائومی بدون پرداخت هزینه

نکته ی قابل ذکری که این گوشی را متمایز کرده است خدمات گارانتی، بدون پرداخت هزینه است یعنی خریدار بدون پرداخت هیچ هزینه ای گوشی خود را گارانتی می کند. از زمانی که گوشی فعال سازی می شود، به صورت مستقیم و خودکار تا 18 ماه گارانتی مهر خواهد شد و در ادامه 36 ماه خدمات پس از فروش هم به مشتری خود ارائه می دهد. گوشی هایی که در این سایت به عرضه می رسد به صورت قانونی رجیستر و فعال سازی می شود. قبل از اینکه گوشی را خریداری کنید به جعبه آن توجه ویژه داشته باشید زیرا ممکن است سریال جعبه ی دستگاه مخدوش شده باشد و یا با سریال دستگاه تطابق نداشته باشد که در این صورت خریدار شرایط استفاده از گارانتی گوشی را نخواهد داشت. وجود کد QR نیز به شما این امکان را می دهد تا مشخصات محصول خود را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که لیبل QR حتما بر روی دستگاه شما درج شده باشد. البته فراموش نکنید که در صورتی که تلفن همراه شما شامل گارانتی نشود میتوانید از خدمات پس از فروش موبایل شیائومی نیز بهره مند شوید.

خدمات گارانتی گوشی Xiaomi

بعد از اینکه گوشی را خریداری کردید اگر در هفته ی اول گوشی با نقص و نوساناتی روبرو بود شما می توانید آن را با یک گوشی سالم تعویض کرده و با توافق مدل مشابه آن را تحویل بگیرید. اما در این مدت گوشی به صورت امانت در اختیار شما می باشد و در صورت برطرف شدن مشکل دوباره گوشی خود را تحویل خواهید گرفت.
برای بررسی گوشی های تعویض شده زمان تقریبی برای بازبینی فنی و تعمیر حدود 15 روز طول خواهد کشید. در این مدت شما باید گوشی خود را به امانت بگذارید تا بر روی گوشی شما کار شود، بنابراین بهتر است برای حفظ حریم شخصی از اطلاعات گوشی خود بک آپ گرفته و اطلاعات را پاک کنید. زمانی که گوشی با اشکال مواجه شود اگر تلفن همراه به دست نمایندگی های کمپانی شیائومی تعمیر نشود ممکن است خدمات گارانتی شما با مشکل مواجه شود و نتوانید از آن استفاده کنید، این عوامل باعث می شود تا گارانتی موبایل به گونه ای ابطال شود. نصب نرم افزارهای متفرقه و روت کردن و تغییر بدون مجوز نسخه سیستم عامل نیز از این عوامل محسوب می شود. ویروسی شدن گوشی توسط برنامه های دیگر و یا استفاده نادرست از تنظیمات و ایجاد تغییرات در آن باعث از بین رفتن گارانتی می شود. لوازم جانبی مانند کابل، آداپتور، گلس و قاب اگر در معرض اتفاقات محیطی مورد آسیب دیدگی قرار گیرند متاسفانه شامل گارانتی نخواهند شد. چنانچه از خدمات گارانتی خود نتوانستید استفاده کنید، با پرداخت هزینه می توانید از خدمات پس از فروش گوشی شیائومی استفاده نمایید.

وظیفه مشتری در قبال خرید موبایل

مشتری در قبال تحویل گوشی با به وجود آمدن مشکل وظیفه دارد تا به کمپانی اطلاع دهد. اگر کاربر نتوانست به شعبه های نمایندگی مراجعه کند و یا با روزهای تعطیل مواجه شد می تواند از طریق ایمیل دادن یا راه های ارتباطی دیگر باید تا 7 روز به شرکت Xiaomi گزارش دهد که تلفن همراهش مشکل دارد. از جمله دیگر مواردی که شامل گارانتی نخواهد شد را در پاراگراف زیر به طور خلاصه ذکر خواهیم کرد.

شرایط عدم استفاده از گارانتی گوشی شیائومی

رنگ پریدگی گوشی، خط و خش های عمیق و خراشیده شدن گوشی، زنگ زدگی و یا درمعرض رطوبت قرار گرفتن، نفوذ مایعات و نوسانات برق هر کدام از این عوامل به دلیل درست استفاده نکردن از گوشی توسط کاربر به وجود می آید و به همین موبایل دلیل شامل گارانتی نخواهد شد.
اگر کالایی که مرجوع می شود توسط کارشناسان شرکت شیائومی بررسی شود و اشکال از کاربر باشد، یعنی کاربر استفاده ی صحیحی از گوشی نکرده باشد، به طوری که از شارژر نامرغوب استفاده کرده باشد قابل تشخیص است در این صورت نمی تواند از گارانتی استفاده کند. استفاده از شارژر نامرغوب ظرفیت باتری را کاهش می دهد و حتی ممکن است باتری باد کند که در این صورت دیگر نمی توانیم از ظرفیت میلی آمپری گوشی استفاده کنیم.
زمانی که گوشی، به مرکز و نماینگی گوشی شیائومی می رسد هزینه ها به عهده ی مشتری می باشد اما تعمیرات لازم بر روی آن با توجه به زمان گارانتی بر عهده ی شرکت شیائومی می باشد.
بازرگانی مهر بهترین گارانتی موبایل را به خریدار عرضه خواهد کرد که مدت زمان آن 18 ماه است. کلیه ی محصولاتی که عرضه خواهد شد دارای گارانتی بین المللی بوده و در سراسر کشور می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.
قوانین و مقرارتی که کمپانی شیائومی برای محصول خود ارائه می دهد مطابق با قوانین تجارت الکترونیک، قوانین جمهوری اسلامی و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. بازرگانی مهر با ارائه ی بهترین گارانتی موبایل شیائومی به شما این اطمینان را می دهد که از اطلاعات و حریم خصوصی کاربر محافظت خواهد کرد. هویت شخصی افراد برای شرکت شیائومی بسیار مهم می باشد و اگر این اطلاعات وارد سیستم شود قابل بررسی و سو استفاده قرار نمی گیرد پس با خیال راحت می توانید به خرید و فروش گوشی دلخواه خود بپردازید. در صورت موافقت نمودن ارسال خبرها و تحقیقات، شرکت از شما برای ارسال پیام ها اجازه می گیرد و بهترین خبرها را به شما ارائه می دهد تا بتوانید از جدیدترین امکانات استفاده کرده و مطلع شوید.

شرایط ابطال گارانتی گوشی شیائومی

همانطور که در قسمت دیگر متن هم ذکر کردیم وجود یک سری از شرایط باعث ابطال گارانتی می‌شود. این موارد عبارتند از:

• در صورتی که به هر دلیلی کد IMEI موجود بر روی کارت گارانتی مخدوش شود.
• گم کردن بسته گوشی
• تمام شدن اعتبار ضمانت نامه
• تعمیر کردن گوشی به دست افرادی غیر از نمایندگی رسمی موبایل شیائومی
• نصب نرم افزارها و بد افزارها و تغییر نسخه سیستم عامل

هدف کمپانی شیائومی

هدف اصلی شیائومی ارائه ی خدمات مناسب و رایگان می باشد که در این زمینه حاضر شده تا کالای مورد نظر را استرداد کرده و یا آن را تعویض نمایید. اگر خریدار بعد از تحویل گرفتن گوشی از خرید خود منصرف شد با توجه به آک بند بودن آن می تواند گوشی را باز پس گرداند اما در صورتی که جعبه ی آک بند شده باز شده باشد شرکت دیگر آن محصول را پس نخواهد گرفت. قبل از بازکردن جعبه به اطلاعاتی که روی آن درج شده است توجه فرمایید زیرا ممکن است محصول مورد نظر مغایر با درخواست های شما باشد پس بهتر است رنگ محصول و مدل را حتما مورد بررسی قرار دهید.

توصیه های شیائومی برای استفاده از تلفن همراه

زمانی که گوشی خود را تحویل می گیرید باید پک کاملی از گوشی به شما بازگردد، یعنی باید بارکد ها سالم باشد و برچسب شیائومی شاپ بر روی آن قرار گرفته باشد، در صورتی که برچسب و بارکد مخدوش شده باشد مشتری نباید بسته ی خود را تحویل بگیرد.
برای نصب دوربین ها و دیوایس ها بهتر است گوشی های شیائومی را در نمایندگی آپدیت کرده تا به مشکل بر نخورید. در بعضی از موارد با آپدیت کردن دوربین گوشی می بینیم که تنظیمات موبایل به هم ریخته و یا به کل از کار می افتد. اگر در حین آپدیت با مشکل چراغ زرد گیر مواجه شدیم این عامل شامل گارانتی نخواهد بود. پس بهتر است تا جای ممکن دوربین گوشی را آپدیت نکنیم. اما اگر مجبور به آپدیت شدید، گوشی را از حالت آتو آپدیت بردارید و بعد از آن دوربین گوشی را ارتقا دهید.
برای اعتبار سنجی گوشی خود می توانید به سایت می هوم مراجعه کرده و با درج اطلاعات خواسته شده صحت اطلاعات گوشی خود را بررسی کنید. لیبل می هوم 4 خط برش دارد که با لمس کردن می توانید آن را تشخیص دهید. شرکت شیائومی در 6 ماه اول گارانتی تعویض دارد و در 6 ماه دوم خدمات را به صورت تضمینی به خریدار ارائه می دهد.
بازرگانی مهر با ارائه ی گارانتی گوشی شیائومی این اطمینان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به بهترین نحو ممکن از این خدمات استفاده کنید. شما مشتریان عزیز می توانید با خرید و مشاوره از ما خدمات خوبی را کسب کرده و در نهایت در صورت وجود مشکل با برقراری ارتباط از راه های ارتباطی بتوانید آن را بر طرف کنید. به طور کلی شما میتوانید در مواقع ضرورری مانند راه اندازی و یا تعمیر تلفن همراه خود به دفاتر معتبر خدمات پس از فروش موبایل شیائومی مراجعه نمایید.

شرایط استفاده از گارانتی گوشی شیائومی چیست؟

برای بهره بردن از گارانتی داشتن جعبه گوشی که بر روی آن کارت گارانتی وجود دارد و اطلاعات گوشی را در اختیار تعمیر کار قرار می دهد، الزامی است. در صورتی که کارت گارانتی خود را گم کنید می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی این اطلاعات را دریافت نمایید.

هزینه دریافت گارانتی گوشی شیائومی چقدر است؟

نکته ای که این گوشی را از سایر تلفن‌های همراه متمایز کرده است بهره مندی از گاراتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 36 ماهه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای است.

در صورت به وجود آمدن مشکل از چه طریقی می توان از گارانتی استفاده نمود؟

در صورت بروز مشکل شما باید به نمایندگی محصول در شهر خودتان مراجعه کنید اما اگر این امکان را نداشتید شما موظفید در بازه زمانی 7 روزه، از طریق ایمیل یا راه های ارتباطی دیگر به شرکت Xiaomi اطلاع دهید که محصولش مشکل دارد.