>

گارانتی موبایل نوکیا

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه هایی که برای خریداران بحث برانگیز است، گوشی های دارای گارانتی و بدون گارانتی می باشد. زمانی که مشتری گوشی را با گارانتی تهیه می کند مجبور است هزینه ی اضافی برای دریافت خدمات پرداخت کند که گاهی امکان دارد شرکت های فروشنده این خدمات را به خوبی ارائه ندهد. نبود سیستم های نظارتی بر ارائه ی گارانتی موبایل نوکیا می تواند خدمات پس از فروش آن را را برای مشتری با اشکال مواجه کند.

اقدامات نوکیا برای استفاده از گارانتی

کمپانی Nokia برای اینکه شما بتوانید از این خدمات استفاده کنید راهی را پیش روی شما گذاشته است. بهتر است قبل از اینکه آکبندی گوشی را باز کردید صحت گارانتی آن را بررسی نمایید. در حال حاضر این شرکت با قرار دادن کد بر روی جعبه توانسته برای مشتری این خدمات را به وجود آورد که آیا گوشی گارانتی دارد یا خیر. شما می توانید با ارسال پیامک به شماره ی مورد نظر صحت اطلاعات را بازبینی کنید.

نکاتی که برای خرید موبایل نوکیا باید به آن توجه کنیم

هنگام خرید در وهله ی اول باید از اصالت گارانتی مورد نظر اطمینان حاصل کرد، بعد از آن با نگاه کردن به برچسب و لیبل ها و همچنین شماره سریال تلفن همراه می توانید از مدت زمانی که گارانتی موبایل نوکیا ارائه داده است آگاهی پیدا کنید. با شماره گیری کد *#06# که بر روی جعبه گوشی نیز نوشته شده است می توانید اطلاعات را بازبیینی کنید. در صورتی که در ارسال پیامک با مشکل مواجه شدید می توانید از طریق راه های ارتباطی تماس گرفته و در خصوص گارانتی خود با خواندن شماره سریال اطلاعات لازمه را کسب نمایید. در صورت دسترسی داشتن به اینترنت می توانید در سایت رسمی نوکیا شماره سریال مورد نظر را بازبینی کنید. اینکه از نظر برخی از افراد گارانتی هزینه ی اضافی برای گوشی می باشد، باعث شده تا پرداخت هزینه ی گارانتی و داشتن گارانتی بر عهده ی مشتری باشد و خریدار در صورت نیاز آن را تهیه کند.‬‬
با توجه به اخباری که در مورد گوشی های نوکیا اعلام شد، واضح است که مدیر کل این شرکت برای کاربران ایرانی خود ارزش بسیار زیادی قائل است و با به وجود آمدن عواملی که به آن اشاره کردیم سعی کرده تا با احداث نمایندگی در ایران به کاربران خود خدمات ویژه ای را ارائه دهد.
هزینه های مربوط به ارائه ی خدمات پس از فروش موبایل نوکیا متفاوت است یعنی شما باید با مراجعه به نمایندگی رسمی و همراه داشتن گارانتی بدون پرداخت هزینه کار خود را انجام دهید. در هر صورت تعمیر و تعویض قطعات تلفن همراه نوکیا در مراکز قانونی آن صورت می پذیرد.

مدت زمان اعتبار گارانتی

مدت زمان اعتبار گارانتی گوشی نوکیا 18 ماهه می باشد اما کمپانی این برند با اطمینان از تولید خود به مشتریان خود ثابت کرده است که این گوشی در ساخت و کارکرد نرم افزاری خود مشکلی نخواهد داشت. مشتری می تواند با اطمینان خاطر گوشی خود را خریداری کرده و هیچ ایرادی را برروی گوشی خود مشاهده نکند. خدمات پس از فروش موبایل نوکیا برای برخی از آن ها که به صورت غیرقانونی وارد بازار میشوند ارائه نخواهند شد به همین دلیل باید بر اطلاعات درج شده روی جعبه و کارت گارانتی گوشی توجه بیشتری داشته باشید.
در ارتباط با نرم افزارها، این شرکت سعی کرده تا تعداد کارکترهای نوشتاری خود را کاهش داده و حجم بیشتری از کارکترها را در سیستم پیامکی خود جای بدهد. برای دانلود برنامه ها و به روز رسانی اپلیکیشن ها می توانید با مراجعه به سایت، برنامه های خود را به صورت رایگان آپدیت و دریافت کنید. مدت زمانی که کاربر می تواند گوشی را تعویض کند 7 روز می باشد و شرکت نوکیا موبایل را به صورت آکبند شده تحویل می گیرد یعنی اگر جعبه ی محصول باز شده باشد قابل تعویض نخواهد بود.

اهداف شرکت نوکیا

نوکیا بعد از مدت ها با فعالیت دوباره ی خود نه تنها در زمینه ی عرضه ی تلفن همراه بلکه در زمینه های دیگر نیز تلاش کرد تا دوباره نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. هر چند که در چند وقت اخیر این گوشی ها مجددا وارد بازار ایران شده اند نمی توانیم بگوییم عملکرد فوق العاده ای داشتند. نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورها و بازارهای جهانی این شرکت خود را معرفی کرده است. هم اکنون با فعالیت با کیفیت و حفظ اصالت قدیمی خود توانسته مانند قبل به عرضه ی محصولات بپردازد که در نتیجه ی عرضه ی مناسب می تواند فروش مناسبی را نسبت به چندین سال خاموشی فعالیت خود ارائه کند. اینگونه شاهد ظهور مدل های جدید دستگاه در بازارهای جهان خواهیم بود.
تمامی محصولاتی که در فروشگاه مای نوکیا به فروش می‌رسند دارای ۷ روز ضمانت تعویض و ۶ ماه گارانتی هستند. شما محصولات را به صورت آکبند و در یک بسته ‌بندی شکیل به همراه کارت گارانتی دریافت خواهید کرد. همچنین قبل از خرید می توانید از مشاوره رایگان سایت مای نوکیا استفاده کنید.

بازار آشفته ی گوشی و برند نوکیا

دستگاه هایی که امروزه از طریق قاچاق وارد کشور می شوند و یا تقلبی، ریمارک و دارای گارانتی های متفرقه هستند بسیار زیاد شده است بنابراین بهتر است از نمایندگی های معتبر گوشی های خود را تهیه کنید. باورهای غلط و شایع در بازار عرضه نیز باعث شده تا خریدار را با سردرگمی روبرو شود و اطمینانی برای خرید را نداشته باشد. از همین رو با توجه به گران شدن گوشی ها بحث گارانتی موبایل در ایران بسیار قابل توجه می باشد و اغلب سعی دارند با توجه به هزینه های بالای تعمیر گوشی، موبایل خود را گارانتی کنند.

علاوه بر دیگر خدمات گارانتی موبایل نوکیا که باید به آن اشاره کنیم تعویض شارژرهای معیوب است، بازرگانی مهر سعی دارد تا با ارائه ی بهترین و مرغوب ترین تجهیزات نظر شما مشتریان گرامی را به خود جلب کند، در همین راستا در نمایندگی های سراسر کشور می توانید در صورت خرابی آداپتور، سیم شارژ خود آن را در دست تعمیرکاران قرار دهید که این در صورت اگر نقصی وجود داشت یا آن را تعویض و یا تعمیر کنند. این شرکت برای راحتی کاربر، حروف گچ-پژ را به زبان گوشی اضافه کرد که قابلیت منحصر به فردی برای بسیاری از کاربران ایرانی می باشد.
در آخر بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر گوشی شما زمانی با مشکل مواجه شد که از مدت اعتبار کارت گارانتی آن گذشته بود میتوانید با پرداخت هزینه از خدمات پس از فروش موبایل نوکیا نیز استفاده نمایید.

چگونه می‌توان از ضمانت نامه گوشی های نوکیا مطمئن شد؟

برای این کار بهتر است قبل از باز کردن بسته بندی ابتدا کدی که روی جعبه است را به شماره ای که روی آن درج شده پیامک کنید تا از صحت داشتن گارانتی مطمئن شوید.

مدت زمان تعویض گوشی چند روز است؟

اگر پس از خرید گوشی پشیمان شدید در صورتی که جعبه گوشی آک باشد می‌توانید طی 7 روز آن گوشی را پس بدهید.

آیا شارژر معیوب شامل گارانتی می‌شود؟

بله کمپانی نوکیا این امکان را فراهم کرده است که در صورت معیوب بودن شارژر بتوانید آن را تعویض کنید. بازرگانی مهر مرغوب ترین و بهترین تجهیزات و لوازم جانبی تلفن های همراه را در اختیار شما قرار می‌دهد.