>

گارانتی لپ تاپ لنوو

گارانتی لپ تاپ لنوو و یا خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو توسط فروشگاه مرکزی که ماموریت واردات، تامین کالا، محصولات استوک و لوازم جانبی است به مشتریان ارائه می شود و بهتر است بدانید نمایندگی رسمی لپ تاپ لنوو تمام خدماتی از جمله: تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری، عیب یابی، سرویس دهی و ارائه ی گارانتی را انجام می دهد. به همین ترتیب با مراجعه به یکی از شعب نمایندگی می توانید از این خدمات بهره مند شوید. از آن جایی که مدل های دستگاه لنوو بسیار زیاد می باشد، تعمیر کار باید مهارت لازم و کافی را برای تعمیر داشته باشد، بنابراین با مراجعه به شعب نمایندگی می توانید هم از گارانتی لپ تاپ لنوو استفاده کنید و هم با تجربه ی کارشناسان بهترین خدمات را از آن ها دریافت کنید.

نکات مورد توجه در مورد گارانتی لپ تاپ لنوو

برای خرید لپ تاپ در درجه ی اول به داشتن کارت گارانتی باید دقت کرد زیرا این عامل بسیار مهمی می باشد و کاربر برای صحت اینکه سیستم وارد شده تقلبی نباشد باید به کارت گارانتی آن توجه کند. در واقع در صورت نبود کارت باید از خرید آن خودداری کرد زیرا تمام لپ تاپ ها زیر نظر اتحادیه ی صنف فن آوران تهران عرضه خواهند شد و می توانند به مشتری این اطمینان را بدهند که لپ تاپ وارد شده از نظر کیفی و سیستم عامل می تواند به کاربر عملکرد خوبی را ارائه دهد. از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کرد سالم بودن سیستم می باشد، یعنی از نظر فنی سیستم نباید از سمت درگاه ها مانند درگاه TYPE-C اشکالی وجود داشته باشد. اما نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که سیستم دارای پردازنده ی قوی باشد زیرا در غیر این صورت با وجود اشکال در هر یک از نرم افزار ها کارکرد سیستم پایین می آید. تعداد هسته، فرکانس و حافظه ی درونی بسیار اهمیت دارند و بهتر است به آن توجه کنیم. از آن جایی که کارت گارانتی یکی از مسائل مهم در خرید لپ تاپ محسوب میشود توصیه میکنیم به مدت اعتبار آن توجه کنید.
از جمله مهم ترین تفاوت بین لپ تاپ ها می توانیم به مشخصات فنی آن اشاره کنیم، قطعاتی مانند پردازنده ها، باتری، حافظه و هارد دیسک هر کدام از این بخش ها شامل نسل قدیم و جدید می باشد و مشتری با توجه به نیاز خود می تواند انتخاب کند که کدام نوع از لپ تاپ لنوو را خریداری کند همچنین باید توجه کرد که کدام یک از پردازنده ها مناسب حیطه کاری شما می باشد. شاید رایانه را فقط برای کارهای روزانه انتخاب نکرده باشید و بخواهید برای اجرای بازی ها و برنامه های سنگین از آن استفاده کنید پس بهتر است سراغ رایانه هایی بروید که عملکرد بالایی را به شما ارائه می دهند. اگر دوربین های لپ تاپ برایتان مهم است بهتر است وبکم لپ تاپ را نیز چک کرده زیرا امکان دارد این دوربین عملکرد خوبی را به شما ارائه ندهد و یا در قسمت هایی از دوربین با نقص مواجه شویم. بعد از آن باید به ویژگی تاچ پد لمسی دستگاه توجه کرد و در صورت ایرادات ممکنه آن ها را برطرف کرد.

مدت زمان استفاده از گارانتی لپ تاپ لنوو

گارانتی لپ تاپ لنوو تقریبا یک سال می باشد و کاربر می تواند در این مدت از خدمات آن نیز استفاده کند. بنابراین توصیه میکنیم در صورت ایجاد مشکل از گارانتی آن استفاده کنید. تفاوت لپ تاپ گارانتی دار و بدون گارانتی تفاوت چندانی نخواهد داشت، شاید بتوانیم بگوییم این اختلاف قیمت بین دویست هزار تومان باشد. باید دقت کرد زمانی که رایانه ی شخصی شما این قابلیت را دارد باید به مراکز نمایندگی مراجعه کرده زیرا در غیر این صورت این کارت باطل خواهد شد. اگر لپ تاپ خود را به تعمیرکارانی به غیر از این کمپانی واگذار کنید ممکن است با این مسئله روبرو شوید که برخی از قطعات لپ تاپ شما عوض شده باشند. زمانی که شما دستگاه را به فرد می سپارید در هنگام باز کردن ممکن است برخی از قطعات را جا به جا و یا تعویض نماید و قطعات را تغییر دهد در این صورت بهتر است لپ تاپ را به نمایندگی های لنوو ببرید زیرا تعمیرکاران با تعهد و تضمینی که داده اند نمی توانند قطعات لپ تاپ شما را تغییر دهند و اگر قطعه ای نیاز به تغییر داشته باشد از همان برند برای شما تعویض خواهد شد. اگر مدت زمان استفاده از کارت نیز تمام شد با بردن دستگاه به نمایندگی و دریافت هزینه ی ناچیز شما می توانید از خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو نیز بهرمند شوید و نگرانی از بابت جا به جایی قطعات خود نداشته باشید.

مفهوم واژه ی مادام العمر در خدمات پس از فروش

شاید برای شما جالب باشد که خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو برای همیشه اعمال خواهد شد و شما می توانید از آن استفاده کنید. خدمات فروش رایانه به این مفهوم می باشد که شما با مراجعه به نمایندگی می توانید ایرادات به وجود آمده در دستگاه را برطرف کنید. فرقی نمی کند که ایراد لپ تاپ شما چه چیزی می باشد، بنابراین میتوانید با مراجعه به نمایندگی از بهترین خدمات و همچنین بهترین سرویس دهی بهره مند شوید. توجه داشته باید حتی اگر مدت زمان استفاده از کارت گارانتی شما نیز تمام شده باشد با مراجعه به نمایندگی و دریافت هزینه ی ناچیز شما می توانید از خدمات پس از فروش نیز بهرمند شوید.

شرایط ابطال گارانتی لنوو

در صورتی که لپ تاپ خود را سراغ تعمیر کارانی به غیر از نمایندگی بردید و لپ تاپ را برای تعمیر باز شود، کارشناسان نمایندگی لنوو با بررسی لپ تاپ استفاده کارت را باطل می کنند و کاربر مجبور است برای تعمیر لپ تاپ خود هزینه هایی را پرداخت کند. اگر تعداد پیکسل های سوخته شده به حداکثر 4 عدد برسد تا تکنسین ها بتوانند از خدمات کارت استفاده کنند و اگر تعداد پیکسل ها کمتر باشد کاربر نمی تواند از آن استفاده کند. سوختگی دستگاه، شکستن مانیتور و هر عامل طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی ایراداتی که کاربر باعث به وجود آمدن آن شده است شامل استفاده از این خدمات نمی شود.

شرایط عمومی استفاده از خدمات پس از فروش

کمپانی لنوو برای ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان این نوید را می دهد که در هنگام استفاده با خیالی آسوده می توانید بهترین عملکرد را از دستگاه داشته باشید. نمایندگی لنوو با استفاده از بهترین ابزار آلات می تواند هزینه های تعمیر را پایین بیاورد. با توجه به اینکه گارانتی باید اعتبار داشته باشد باید مهر اتحادیه ی صنف فن آوران تهران بر روی کارت مشخص باشد در این صورت می توانید از گارانتی لپ تاپ لنوو استفاده کنید . بعضی از قطعات مانند چیپ های گرافیکی، مدار LAN و دیگر قطعات در روز های اول ممکن به دلیل حساسیت بالا آسیب ببینند پس بهتر است رایانه ی خود را با کارت تهیه کرده تا بتوانید از این خدمات استفاده نمایید.
برخی از خدماتی که می توانیم از آن ها استفاده کنیم، تعمیر شارژر لپ تاپ، تعویض باتری، تعمیر صفحه کلید، تعمیر LED، های دستگاه، نصب و ارائه ی تمامی درایور های لپ تاپ، نصب آنتی ویروس و فیر وال، آپدیت برنامه های تعوض انواع پورت ها و … هر کدام توسط نمایندگی می تواند ارائه شود. بازرگانی مهر بهترین خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو را به کاربر ارائه می دهد تا نگرانی از بابت هیچ چیزی نداشته باشد. نمایندگی لنوو با تعهد نسبت به مشتریان و محوریت اصل مشتری مداری به شما تعهد می دهد تا از خدمات استفاده کند.

بررسی انواع مشکلات و تعمیرات لپ تاپ

ممکن است سیستم شما دچار مشکلاتی مانند خرابی مادربرد، کارت گرافیک، کارت صدا، صفحه نمایش ، باتری و … شود. در صورتی که لپ تاپ شما نیاز به تعمیر داشته باشد می‌توانید به نمایندگی‌های بازرگانی مهر که در اکثر استان‌های ایران حضور دارند مراجعه نمایید.

خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو

بعد از اینکه تکنسین های آموزش دیده اشکالات لپ تاپ لنوو را بررسی کردند در صورت نیاز آن را تعویض می نمایند و قطعات دستگاه را تغییر می دهند. در این صورت با اطلاع دادن به مشتری قطعات مورد نظر در صورت رضایت تعویض خواهد شد. بعد از اینکه روند تعمیرات تمام شد با شما تماس گرفته می شود تا جهت تحویل دستگاه به نمایندگی مراجعه کرده و با حضور تکنسین دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و بعد از بررسی کامل می توانید از آن استفاده کنید. بازرگانی مهر با ارائه ی گارانتی لپ تاپ لنوو به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید.

گارانتی رسمی لپ تاپ لنوو چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بازرگانی مهر مفتخر است که تمامی خدمات و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری، عیب یابی و سرویس دهی لپ تاپ های لنوو را انجام می‌دهد.

به چه نکاتی باید حین خرید لپ تاپ توجه کنیم؟

شما در ابتدا باید به گارانتی و اصل بودن آن توجه نمایید. سپس سالم بودن آن را چک کنید و از نظر فنی تمامی قسمت های آن را مورد بررسی قرار دهید. داشتن پردازنده قوی، تعداد هسته و فرکانس موارد دیگری هستند که باید آن ها را مورد توجه قرار دهید.

چه شرایطی باعث ابطال گارانتی لپ تاپ های لنوو می‌ شود؟

در صورتی که لپ تاپ خود را برای تعمیر به مراکزی غیر از نمایندگی های اصلی بردید و Laptop باز شد کارشناس نمایندگی برگه ضمانت نامه را باطل می‌کند.

بازرگانی مهر چه خدمات پس از فروشی را برای لپ تاپ های لنوو ارائه می‌دهد؟

تعمیر شارژر لپ تاپ، تعویض باتری، تعمیر صفحه کلید، تعمیر LED، نصب و ارائه ی تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب آنتی ویروس و فایروال، آپدیت برنامه‌ها و … از جمله خدماتی هستند که توسط بازرگانی مهر سرمستان ارائه می‌شود.