>

گارانتی موبایل هواوی

استراتژی گوشی های هوآوی برای استفاده از گارانتی، مشابه دیگر گوشی ها می باشد و خریدار می تواند با استفاده از خدمات پیامکی این اطلاعات را دریافت کند. طبق آمارهای اعلام شده توسط کمپانی این برند تلفن همراه بیش از هزار مرکز برای دریافت و ارسال در ایران داریم که خدمات گارانتی موبایل هواوی را به بهترین نحو ارائه می دهند. پشتیبانی آنلاین نیز به شما کمک می کند تا در هر زمان اگر با نقص روبرو شدید آن را برطرف کرده و به شما راهنمایی کند. طبق استانداردهایی که شرکت Huawei ارائه داده در صورت وجود مشکلات نرم افزاری و خاموش شدن ناگهانی گوشی شما می توانید به مراکز نمایندگی مراجعه کرده و گوشی خود را تعمیر کنید. در واقع وظیفه ی این مراکز پاسخ به نیاز های مشتری می باشد و در اولویت اول پاسخگوی نیاز های مشتری می باشند. خدمات پس از فروش گوشی هواوی برای کاربران به صورت اختیاری ارائه می شود و شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا از این خدمات استفاده خواهید کرد یا خیر؟

مزایای خدمات پس از فروش گوشی هواوی

از آن جایی که مراکز نمایندگی مویایل هواوی در ایران زیاد می باشد کاربر می تواند گوشی خود را در کمتر از 24 ساعت تعمیر کند و گوشی خود را تحویل بگیرد. با توجه به امکاناتی که کمپانی هوآوی برای مشتری فراهم کرده است مشتری از این شرکت رضایت ویژه ای خواهد داشت.

مدت اعتبار گارانتی موبایل Huawei

گارانتی گوشی های هوآوی 18 ماه می باشد که دراین مدت شما با مراجعه به نمایندگی های رسمی می توانید مشکل خود را برطرف کنید. مدت اعتبار گارانتی برای باتری هایی که جدا نمی شود 6 ماه می باشد و باتری های داخلی 18 ماه میباشد. مدت زمان اعتبار گارانتی کابل های USB، هنذفری و شارژر به مدت 6 ماه می باشد. اما اگر بخواهیم گوشی مورد نظررا تعویض نماییم با رعایت بعضی از اصول مانند حفظ آکبند بودن جعبه ی موبایل، می توانیم تا 7 روز آن را عودت دهیم. اگر گوشی ایرادات فنی در نرم افزار داشت شرکت بعد از بررسی های خود آن را تعمیر می کند و در صورت داشتن گارانتی، هزینه ای برای تعمیر نخواهد گرفت.
کد IMEI به شما اطلاع می دهد که آیا گارانتی موبایل هواوی شما اعتبار دارد یا خیر در واقع شما نباید با دیدن کارت گارانتی به مراکز اعتماد کرده، پس باید با ارسال پیامک از صحت اطلاعات موجود آگاهی پیدا کنید. در غیر این صورت کمپانی مسئولیتی را در قبال ارائه خدمات به مشتری نخواهد داشت بنابراین بهتر است قبل از اینکه گوشی را خریداری کنید حتما به موارد موجود توجه کنید در صورت انجام ندادن این عوامل ممکن است گارانتی مورد نظر تقلبی بوده و یا اطلاعات وارد شده بر روی جعبه با گوشی هماهنگی نداشته باشد.

نحوه چک کردن گارانتی موبایل هواوی

برای این که بتوانید ضمانت ‌نامه این تلفن را قبل از خرید چک کنید باید کد IMEI گوشی را بدانید. این کد بر روی جعبه دستگاه درج شده است. روش دیگر پیدا کردن این Code استفاده از کد دستوری #06#* است. پس از پیدا کردن، وارد وبسایت رسمی Huawei شده و کد را وارد کنید تا اطلاعات مرتبط با گارانتی و مدت زمان باقی مانده به شما نمایش داده شود.

خدمات پس از فروش ویژه ی هواوی

استراتژی شرکت برای خدمات پس از فروش موبایل هواوی به این گونه است که سرویس های خدماتی خود را در ۱۶ شهر بزرگ کشور استقرار می دهد و بعد از آن با راه اندازی در سایر شهرهای کوچک ‌تر، با بیش از ۱۰۰۰ مرکز دریافت و ارسال در ایران پایه گذاری شدند. این عددی است که فکر نمی‌کنم هیچ کدام از برندهای داخل ایران برای خدمات دهی به آن دست پیدا کرده باشند. وظیفه مراکز به گونه ای است که دستگاه را از مشتری تحویل گرفته، طبق استانداردهای هواوی بررسی می شود و سپس آن را تعمیر می کنند و به مشتری خود تحویل می دهند. در واقع هدف این است که تمام بسته های ارسالی را در همه شهرهای اصلی ایران در همان روز انجام دهد و در شهرهای کوچک‌ نیز تا ۲۴ ساعت بعد تحویل داده شود. شرط لازم و کافی برای گرفتن خدمات رایگان، این است که IMEI دستگاه از طریق پیامک یا وب ‌سایت هواوی مورد تایید قرار بگیرد.

نحوه محافظت از گوشی

بهتر است برای محافظت از موبایل خود برای دانلود برنامه ها از گوگل پلی استفاده کنید، زیرا استفاده از برنامه های متفرقه می تواند به تلفن همراه شما آسیب برساند و عملکرد گوشی را به کل با مشکل مواجه کند. در چند وقت اخیر با توجه به افزایش قیمت گوشی بسیاری از کاربران تصمیم گرفته اند تا گوشی های خود را با گارانتی تهیه کنند. بی نظمی در واردات کشور نیز باعث شده است تا خدمات پس از فروش برای بعضی از محصولات قاچاق وارداتی محسوب نشود و یا بر روی آن ها کارت گارانتی نباشد. برای اینکه با این مشکلات مواجه نشوید بهتر است از طریق نمایندگی های huawei خرید خود را انجام دهید. از آن جایی که این برند در سراسر کشور چندین نمایندگی دارد شما می توانید با خیال آسوده و راحت از کمپانی خرید کنید. کمپانی هوآوی به عنوان بهترین تولید کننده و همچنین بهترین خدمات دهنده توانسته مقام سوم را به خود اختصاص دهد. برنامه هایی که این شرکت برای پاسخ دهی به مشتریان خود برپا کرده است سبب شده تا رضایت مشتری بیشتر جلب شود و در این صورت فروش بیشتری نیز خواهد داشت. به شما این اطمینان داده خواهد شد که با مراجعه به مراکز معتبر می توانید با آسودگی خاطر اطلاعات ثبت شده ی خود را در سامانه وارد کرده و نگران فاش شدن اطلاعات خود نباشید.

شرایط عمومی گارانتی گوشی

«گارانتی موبایل هواوی حق مشتری است» بنابراین باید بداند که مبلغ اضافی تر برای گارانتی کردن نباید داده شود چراکه که این مبلغ توسط تولید کننده پرداخت شده است. اما بسیاری از وارد کنندگان به دلیل اینکه سود بیشتری داشته باشند هزینه ای اضافه تر از مبلغ تعیین شده را از مشتری دریافت می کنند. در این صورت خریدار با توجه به نیاز های خود مجبور است این هزینه را پرداخت کند اما بازرگانی مهر با ارائه ی بهترین گارانتی موبایل هوآوی به شما این تضمین را می دهد که خدمات خود را با کمترین هزینه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید. تولید کننده با یک سرویس هماهنگ و برنامه ریزی شده تلفن همراه را به بازار عرضه می کند سعی می کند تا حد ممکن مشکلاتی از قبیل نبود گارانتی و… به وجود نیاید اما عده ای با سو استفاده از شرایط مشکلات را بیشتر می کنند. حال به بررسی عواملی می پردازیم که گوشی شامل گارانتی نمی شود.

شرایط ابطال گارانتی

اگر دستگاه مورد نظر در معرض رطوبت قرار گرفته و یا آسیب فیزیکی به آن وارد شده باشد این عوامل شامل گارانتی نخواهد شد. سوختگی ناشی از نوسانات الکتریکی و برق، تمام شدن مدت زمان خدمات پس از فروش، ایراد های فنی در نرم افزار ها و ایرادات فنی هر کدام می تواند گارانتی را باطل کند بنابراین بهتر است قبل از مراجعه به نمایندگی های مورد نظر عوامل گفته شده را بررسی کنید. همه ی این عوامل از سمت کاربر اتفاق می افتد و شرکت هیچ تعهدی در برابر ایراداتی که کاربر به موبایل خود وارد می کند ندارد.
شرکت هوآوی اعلام کرده است که در صورت خرابی و یا ایجاد مشکلات سخت افزاری گوشی در مدت زمان 3 روز کاری گوشی به صورت رایگان تعمیر و به شما تحویل داده خواهد شد. با ارائه ی سرویس یکپارچه ی گارانتی در ایران این شرکت سعی کرد تا خدمات خود را به بهترین نحو انجام دهد. قطعا زمانی برای یک کمپانی رضایت مشتری در وهله ی اول قرار میگیرد خدمات آن نیز بهتر خواهد بود. هوآوی با سرویس دهی آنلاین و راه های ارتباط صوتی به کاربر این امکان را داده است تا پیشنهادات و انتقادات خود را به گوش کارکنان شرکت برساند تا آن ها بتوانند نواقص ذکر شده را برطرف و پیشنهادات را ثبت کنند.

مدیرعامل این شرکت اعلام کرد با ارائه ی این سرویس ها قصد داریم شرایط خدمات پس از فروش موبایل هواوی را برای مشتری انجام دهیم و همچنین با استفاده از تاسیس شرکت های حمل و نقل قصد داریم تا در کمترین زمان نواقص موجود در گوشی را بر طرف کرده و حداکثر در مدت زمانی 3 روزه موبایل را تحویل مشتری بدهیم که در این صورت کاربر از مشکلات درون شهری و بین شهری بی نیاز باشد. در آخر باید گفت که رضایت مشتری به نفع ما می باشد بنابراین با پاسخ در کمترین زمان این رضایت را بیشتر از قبل برای خریدار نمایان خواهیم کرد.
بیانیه ی هوآوی برای خدمات رسانی به مشتری اینگونه اعلام شده است که ما متفاوت تر از سایر برندها سعی داریم خدمات گارانتی را به شما ارائه دهیم و تجربه و لذت استفاده از گوشی را به مشتری ارائه دهیم. مشتری باید باور کند که ما بعد از فروش محصول خود به کاربر، قصد داریم تا آخرین لحظه با او همراه باشیم. بازرگانی مهر می تواند با ارائه ی بهترین گارانتی موبایل هواوی این اطمینان را به شما بدهد که در صورت خرابی می توانید از آن استفاده کنید.

مدت زمان اعتبار ضمانت نامه گوشی های هواوی چقدر است؟

این اعتبار برای گوشی هایی که باتری آن جدا نمی‌شود 6 ماه و برای سایر تلفن های همراه این کمپانی که باتری داخلی دارند 18 ماه است.

شرایط استفاده از گارانتی تلفن های هواوی چیست؟

این ضمانت نامه بدون استثنا به همه گوشی‌های همراه این شرکت تعلق می‌گیرد و شما نیازی به پرداخت هزینه آن نخواهید داشت.

چه مواردی باعث ابطال ضمانت نامه گوشی های هواوی خواهد شد؟

رطوبت، آسیب فیزیکی، سوختگی ناشی از نوسانات الکتریکی و … باعث باطل شدن گارانتی خواهد شد.