تماس با ما

بازرگانی مهر از سال 1382 در زمینه واردات انواع تجهیزات IT به ویژه لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و موبایل در کشور فعال است. تعهد، پشتکار و همگام بودن با مشتریان ، بازرگانی مهر را به عنوان یک نام در سطح اول توزیع تجهیزات it در کشور مطرح نموده است. ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیز سراسر کشور قرار دهیم. همیشه سعی‌ نموده‌ایم با بدست‌آوردن درک بهتری از بازار ، بهترین اجناس از لحاظ کیفی را با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شرکای تجاریمان قرار دهیم. در طول بیش از یک دهه فعالیت، همیشه برای خرید ارتباطی مستقیم با کمپانی‌های تولید کننده اجناس داشته‌ایم و سعی‌نموده‌ایم برترین‌ها را با بهترین خدمات پس از فروش ، بهترین کیفیت و بهترین قیمت به کشور وارد کنیم، و در تمامی طول مسیر، مشتری مداری را بعنوان اولین و اصلی‌ترین هدف خود انتخاب نموده ایم. دفتر مرکزی ما نیز در شهر تهران و سایر شعب در شیراز و بوشهر واقع شده است؛ برای برقراری ارتباط با ما می‌توانید به “صفحه تماس با ما” و یا بخش “صدای مشتری” مراجعه بفرمایید، به شما اطمینان می دهیم در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. هم اکنون بازرگانی مهر عضو اتاق بازرگانی ایران و قطر، ایران و روسیه، ایران و هند، ایران و کانادا، ایران و امارات، ایران و آلمان، ایران و گرجستان می باشد.

map1

دفتر تهران

گوگل مپ نقشه تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه شهید شهامتی - پلاک 21
شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 الی 17
4328 21
1594658911
map2

دفتر شیراز

شیراز – خیابان فلسطین (باغشاه) تقاطع معدل و فلسطین - ساختمان 110 - طبقه چهارم نقشه گوگل مپ
32347280-1 071
شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 الی 17
7134756783


ما با کمک شرکاء تجاری عزیزمان در سال 1393 بعنوان بزرگترین شریک تجاری شرکت ASUS در ایران معرفی شدیم، همچنان که سالهای قبل نیز جوایز بسیاری از این قبیل کسب نمودیم و همه‌ی آنها را مدیون تیم بازرگانی مهر و شرکای تجاریمان هستیم. مدیریت ارشد این سازمان  با مشارکت و مشاوره کارکنان، تعهد خود را نسبت به رعایت الزامات قانونی و بهبود مداوم و اثر بخشی این سیستم ها اعلام می دارد. همچنین در ابتدای هر دوره نسبت به تعیین اهداف در راستای این خط مشی اقدام و بازنگری از طریق پایش، اندازه گیری و تحلیل میزان تحقق اهداف تعریف شده را بررسی می نماید.

ارتباط با بازرگانی مهر

جهت ثبت انتقادات و یا پیشنهادات خود لطفا کادر زیر را تکمیل نمایید، همچنین میتوانید با آدرس ایمیل voc@mehrtrade.com با ما در ارتباط باشید.