مجله مهر مقالات بازرگانی مهر، اینبار تازه نفس تر و شیک تر…

بازرگانی مهر، اینبار تازه نفس تر و شیک تر…

  • 23 بهمن 1399
  • 0 دیدگاه
  • 94 بازدید

بازرگانی مهر، از سال 1382 در کنار شماست و در زمینه واردات انواع کالاهای دیجیتال مانند موبایل، تبلت، نوت بوک، لپ تاپ، کامیپوتر و لوازم جانبی فعالیت می کند.فعالیت 17 ساله بازرگانی مهر و لطف شما عزیزان، باعث شد که امروز نام بازرگانی مهر به عنوان یکی از برترین نام ها در زمینه واردات لوازم دیجیتال در ایران باشد. از آنجایی که رضایت شما خوبان همیشه دغدغه ما در بازرگانی مهر بوده است، سعی کردیم خدمات خودمان را توسعه بدهیم و با خدماتی بهتر و کامل تر نیازهای شما عزیزان را برطرف کنیم؛ این موضوع باعث شد به بخش های جدیدی در سایت بازرگانی مهر ...

4 دقیقه مطالعه
3.3 رای ثبت شده است

بازرگانی مهر، از سال 1382 در کنار شماست و در زمینه واردات انواع کالاهای دیجیتال مانند موبایل، تبلت، نوت بوک، لپ تاپ، کامیپوتر و لوازم جانبی فعالیت می کند.فعالیت 17 ساله بازرگانی مهر و لطف شما عزیزان، باعث شد که امروز نام بازرگانی مهر به عنوان یکی از برترین نام ها در زمینه واردات لوازم دیجیتال در ایران باشد.

از آنجایی که رضایت شما خوبان همیشه دغدغه ما در بازرگانی مهر بوده است، سعی کردیم خدمات خودمان را توسعه بدهیم و با خدماتی بهتر و کامل تر نیازهای شما عزیزان را برطرف کنیم؛ این موضوع باعث شد به بخش های جدیدی در سایت بازرگانی مهر نیاز داشته باشیم.به همین خاطر سایت جدید بازرگانی مهر را راه اندازی کردیم تا بتوانیم تازه نفس، قدرتمند و با ظاهری بهتر و کاربردی تر در کنار شما باشیم.

تغییرات سایت بازرگانی مهر

در طراحی سایت جدید بازرگانی مهر، ما بخش های جدیدی را به قالب سایت خود اضافه کردیم که در ادامه آنها را باهم بررسی می کنیم.

طراحی مجدد بخش محصولات

در سایت قبلی امکانات کمتری در بخش محصولات وجود داشت و شلوغ بودن این بخش باعث میشد جستجو در بین محصولات کمی سخت باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در طراحی جدید قالب، بخش محصولات را بهتر و کاربردی تر طراحی کنیم تا شما عزیزان بتوانید با راحتی بیشتری کالاهای موردنظر خودتان را جستجو کنید و اطلاعات موردنیاز خودتان را به دست بیاورید.همچنین سعی کردیم نحوه نمایش محصولات را بهینه تر کنید تا دسترسی به آنها برایتان راحت تر صورت بگیرد.

بازنگری و طراحی مجدد بخش مجله خبری

در بخش مجله خبری، تصمیم گرفتیم این بخش را برجسته تر کنیم و با مقالات و اخبارهای بیشتر در کنار شما باشیم.در این بخش قرار است مقالاتی را منتشر کنیم که به شما کمک می کنند انتخاب های بهتری برای خرید داشته باشید و بتوانید براساس بودجه خودتان، بهترین کالاها را خریداری کنید. همچنین قرار است اخبار به روز در حوزه تکنولوژی و محصولات دیجیتال را در این بخش با شما به اشتراک بگذاریم که بتوانید با پیشرفت های جدید محصولات دیجیتال آشنا شوید.

فرم درخواست نمایندگی

در سایت قبلی بازرگانی مهر، فرم درخواست نمایندگی بسیار طولانی بود و پر کردن آن خسته کننده میشد.در طراحی جدید این فرم سعی کردیم اطلاعات را به صورت مرحله ای دریافت کنیم تا برایتان خسته کننده نباشد و راحت تر بتوانید این فرم را تکمیل کنید.

دریافت کد رجیستری موبایل

فرم رسیدگی به شکایات

در طراحی جدید فرم رسیدگی به شکایات، سعی کردیم فقط بر اطلاعات مهم و موردنیاز تمرکز کنیم و فرم رو کوتاه تر و ساده تر طراحی کنیم تا به راحتی بتوانید آن را تکمیل کنید.همچنین طراحی جدید نسبت به طراحی قدیم لذت بخش تر شده است.

صفحه تماس با ما

سعی کردیم در صفحه تماس با ما تغییرات جذاب تری ایجاد کنیم و این صفحه را پربارتر کنیم تا مشاهده آن برایتان لذت بخش تر شود.

فرم استخدام

ظاهر فرم استخدام در سایت قبلی بازرگانی مهر، کمی خشک و بی روح بود و این موضوع باعث میشد تکمیل فرم برای کاربران کمی خسته کننده باشد.به همین خاطر سعی کردیم در طراحی جدید از مراحل جذاب تری استفاده کنیم و اطلاعات ساده تری را دریافت کنیم تا به راحتی قابل تکمیل باشد.

بخش سوالات متداول

بخش سوالات متداول، قسمتی از سایت بازرگانی مهر است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، به همین خاطر سعی کردیم این بخش را با طراحی جذاب تر و چشم نوازتری در سایت جدید به کار ببریم تا سریع تر و راحت تر بتوانید به جواب سوالات خودتان برسید.

شرایط گارانتی لپ تاپ

در بخش شرایط گارانتی لپ تاپ، سعی کردیم اطلاعات را به صورت مختصر و مفید ارائه کنیم و مانند طراحی قبلی، اطلاعات طولانی را به کار نبریم که مطالعه آنها برایتان زمان بر باشد.

شرایط گارانتی موبایل

در بخش شرایط گارانتی موبایل هم مانند بخش قبلی، سعی کردیم مطالب را فشرده تر و خلاصه تر کنیم تا به راحتی و در زمانی کمتری بتوانید آنها را مطالعه کنید.

[wide_product_pic url =”/wp-content/uploads/2021/02/blog-img.jpg”]

بررسی اصالت گارانتی

در سایت جدید، بخشی را برای استعلام گارانتی محصولات خریداری شده قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانید گارانتی خودتان را بررسی کنید و مطمئن شوید محصولی که خریداری کرده اید، شامل گارانتی بازرگانی مهر خواهد شد.

همچنین در این قسمت می توانید اعتبار گارانتی خودتان را هم مشاهده کنید و ببینید چه مدتی از گارانتی محصول خریداری شده شما باقی مانده است.

فرم نظرسنجی خدمات

همانطور که می دانید، تمرکز ما روی رضایت شما عزیزان است و به همین خاطر فرم نظرسنجی خدمات را مجددا طراحی کردیم و اطلاعات آن را خلاصه تر و جذاب تر قرار دادیم تا شما عزیزان بتوانید این فرم را تکمیل کنید و به ما در ارائه خدمات با کیفیت تر کمک کنید.

تعرفه خدمات

بخش تعرفه خدمات را درسایت جدید بازرگانی مهر مجددا قرار دادیم و در این بخش تعرفه خدمات موبایل را هم اضافه کردیم تا با جزئیات بیشتری بتوانید به تعرفه خدمات بازرگانی مهر دسترسی داشته باشید.

دانلود درایور

در قسمت دانلود درایور که یکی از بخش های مهم سایت بازرگانی مهر است، جستجوی درایور را جذاب تر کردیم تا با راحتی بیشتری بتوانید به درایورهای موردنظر خودتان دسترسی پیدا کنید. همچنین سعی کردیم این صفحه را جذاب تر و شیک تر طراحی کنیم.

کنترل اصالت کالا

در سایت جدید بخشی را با عنوان کنترل اصالت کالا اضافه کردیم تا در این بخش بتوانید اصالت کالا خریداری شده خودتان را بررسی کنید.شما از طریق سریال دستگاه خریداری شده می توانید مشخصات کامل کالا و اصالت گارانتی آن را بررسی کنید.

دریافت کد رجیستری

همانطور که می دانید در ایران برای فعالسازی کالای دیجیتال خودتان باید کد رجیستری داشته باشید. تعدادی از کالاها از قبل رجیستر شده اند و نیازی به رجیستر مجدد ندارند اما اگر کالایی که خریداری کرده اید نیاز به رجیستری دارد، کافیست به بخش دریافت کد رجیستری وارد شوید، مشخصات موردنیاز را تکمیل کنید و کد موردنظر خودتان را دریافت کنید.

بازرگانی مهر، در کنار شماست…

با طراحی سایت جدید بازرگانی مهر توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ آی وحید ، سعی کرده ایم خدمات خودمان را بهتر و شفاف تر و کامل تر از قبل به شما عزیزان ارائه کنیم.

امیدواریم این خدمات بتواند رضایت شما را جلب کند و همچنان در کنار ما باشید.

ما پذیرای نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان هستیم تا بتوانید همچنان در مسیر توسعه بازرگانی مهر و خدمت به شما عزیزان گام برداریم.

3.3 امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

3 رای

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

نوبت اینترنتی