>
مجله مهر مقالات سپاس بابت 18 سال همراهی مهر ، سال نو مبارک

سپاس بابت 18 سال همراهی مهر ، سال نو مبارک

  • 28 اسفند 1399
  • 0 دیدگاه
  • 42 بازدید

بازرگانی مهر در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات دیجیتال آغاز کرد. با عرضه ی دستگاه های لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و موبایل توانست فعالیت خود را در زمینه های مختلف توسعه و ارتقا دهد. این بازرگانی به عنوان توزیع تجهیزات IT در سطح کشور، با راه اندازی سایت به مشتریان این امکان را داده است که از طریق ثبت سفارش آنلاین فعالیت خود را توسعه دهد....

2 دقیقه مطالعه
5 رای ثبت شده است

بازرگانی مهر در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات دیجیتال آغاز کرد. با عرضه ی دستگاه های لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و موبایل توانست فعالیت خود را در زمینه های مختلف توسعه و ارتقا دهد. این بازرگانی به عنوان توزیع تجهیزات IT در سطح کشور، با راه اندازی سایت به مشتریان این امکان را داده است که از طریق ثبت سفارش آنلاین فعالیت خود را توسعه دهد. این شرکت وارد کننده، توزیع کننده ی بیشتر برند های سرشناس و کارآمد می باشد، در زمینه ی ارائه ی گارانتی معتبر به شما مخاطبین عزیز این اطمینان را می دهیم که می توانید از این خدمات بهترین استفاده را بکنید. همچنین این مجموعه افتخار عضویت در اتاق بازرگانی ایران و قطر، ایران و روسیه، ایران و هند، ایران و کانادا، ایران و امارات، ایران و آلمان، ایران و گرجستان را دارا می باشد. در زمینه ی همکاری و توسعه ی فعالیت های خود با دیگر مجموعه ها توانسته با کمک سهامداران قابل به عنوان بزرگترین شریک تجاری شرکت ASUS در ایران انتخاب شود که با این فعالیت ها نیز توانسته جوایز بسیاری را در زمینه ارائه ی خدمات IT کسب کند و همچنین عناوین مختلفی مانند تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان مهر سرمستان و… را برای تیم خود به ارمغان بیاورد.
با کسب مجوز ها و استاندارد های مختلفی همچون ایمنی کارکنان که شامل دریافت ایزو ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018
و همچنین سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 و استاندارد رضایت مشتری ایزو 10004 توانسته برای کاربران اطمینان خاطر بیشتری را به همراه آورد. شرکت خدماتی و تجاری مهر سرمستان به عنوان نماینده و تامین کننده اصلی برند‌های HP, ASUS, Lenovo،Huawei،Samsung,Nokia,Honor,Apple iphone, Xiaomi در نقاط مختلف ایران خدمات گسترده ای را به مشتری عرضه می کند.

رضایت مشتری

در وهله ی اول هدف ما این است که نیاز مشتری برطرف شود و بتواند بهترین خدمات را تحویل بگیرد. در واقع با تمرکز بر الزاماتی که مشتریان دارند بر حسب توسعه و توانمندی نیروی انسانی، آموزش دادن هر یک از کارکنان در جهت ارتقای مجموعه گام بر میدارد. هر یک از کارکنان با شروع کار خود سعی می کنند تا تعهد و تضمن سرویس دهی در زمینه ی های مختلف را برای کاربر انجام دهند. این سیستم برای بهبود مداوم و اثر بخشی سیستم به کار گرفته ی خود تلاش می کند تا عملکردش را بالا ببرد. با بازنگری و تعیین یک سری از اهداف مشخص برای همه ی افراد تلاش می شود تا اهداف شرکت تحقق پیدا کند و به سمت و سوی پیشرفت گام بردارد.
در واقع هر ساله سعی داریم با جذب رضایت مشتری و توسعه و تجهیز بهترین دستگاه ها، محصولات با کیفیت بسیاری به مشتری ارائه دهیم. بازرگانی مهر ضمن تبریک سال نو به مشتریان و با در نظر گرفتن هدایایی درخور مشتریان و توسعه ی خود سعی دارد تا در سال آینده به شما خدمات بهتری را ارائه دهد. مشتری مداری و فروش طلایی، عنوان و هدف اصلی می باشد ، در این زمینه با به کار گیری صفحه ی تماس با ما و صدای مشتری سعی داریم تا در زمان کم ، بهترین پاسخ را به شما ارائه دهیم. مراکز ما فقط در شهر تهران نمی باشد و در شهر های دیگری مانند شیراز، بوشهر، اصفهان و …. نیز نمایندگی ها برای خدمات دهی به شما آماده می باشند. در گام بعدی سعی دارد تا با کسب رضایت مشتری در زمینه ی پاسخگویی ، رسیدگی به شکایات و نظرات آن ها در زمانی کوتاه جوابگو باشد. شرکت خدماتی و تجاری مهر سرمستان برای شما مشتریان و کاربران گرامی آرزوی سالی سرشار از شادی، موفقیت و پیشرفت را دارد.
در واقع با شعار رضایت مشتری می خواهیم بهترین عملکرد را به شما نشان دهیم و این فعالیت را سر لوحه ی کار خود قرار می دهیم.

5 امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

1 رای

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

نوبت اینترنتی