>

درباره ما

بازرگانی مهر از سال 1382 در زمینه واردات انواع تجهیزات IT به ویژه لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و موبایل در کشور فعال است. تعهد، پشتکار و همگام بودن با مشتریان ، بازرگانی مهر را به عنوان یک نام در سطح اول توزیع تجهیزات it در کشور مطرح نموده است.ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیز سراسر کشور قرار دهیم. همیشه سعی‌ نموده‌ایم با بدست‌آوردن درک بهتری از بازار ، بهترین اجناس از لحاظ کیفی را با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شرکای تجاریمان قرار دهیم. در طول بیش از یک دهه فعالیت، همیشه برای خرید ارتباطی مستقیم با کمپانی‌های تولید کننده اجناس داشته‌ایم و سعی‌نموده‌ایم برترین‌ها را با بهترین خدمات پس از فروش ، بهترین کیفیت و بهترین قیمت به کشور وارد کنیم، و در تمامی طول مسیر، مشتری مداری را بعنوان اولین و اصلی‌ترین هدف خود انتخاب نموده ایم.با توجه به اینکه بازرگانی مهر ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و تامین کنندگان اصلی برندها در خارج از کشور دارد بعنوان نماینده و تامین کننده اصلی برند‌های HP, ASUS, Lenovo، Huawei، Samsung, Nokia, Honor, Apple, Xiaomi در تمامی نقاط ایران عزیزمان فعالیت می‌نماید. بر آن هستیم تا بهترین‌ها ی تکنولوژی را با بهترین قیمت و کیفیت وارد بازار داخلی کشور نمائیم و تمام تلاشمان این بوده‌ که در این امر بهترین باشیم.بازرگانی مهر همیشه خدمات پس از فروش طلائی و مشتری مداری را بعنوان اهداف اصلی خود در تجارت در نظر دارد و در جهت بهبود آن‌ها تلاش می‌کند.دفتر مرکزی ما نیز در شهر تهران و سایر شعب در شیراز و بوشهر واقع شده است؛ برای برقراری ارتباط با ما می‌توانید به “صفحه تماس با ما” و یا بخش “صدای مشتری” مراجعه بفرمایید، به شما اطمینان می دهیم در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

هم اکنون بازرگانی مهر عضو اتاق بازرگانی ایران و قطر، ایران و روسیه، ایران و هند، ایران و کانادا، ایران و امارات، ایران و آلمان، ایران و گرجستان می باشد.ما با کمک شرکاء تجاری عزیزمان در سال 1393 بعنوان بزرگترین شریک تجاری شرکت ASUS در ایران معرفی شدیم، همچنان که سالهای قبل نیز جوایز بسیاری از این قبیل کسب نمودیم و همه‌ی آنها را مدیون تیم بازرگانی مهر و شرکای تجاریمان هستیم.

جوایز

 • تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان سال ۱۳۹۸ از سازمان صنعت و معدن و تجارت
 • تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان سال ۱۳۹۹ از سازمان صنعت و معدن و تجارت
 • تندیس بیشترین میزان واردات ایسوس سال 2011 از شرکت ایسوس
 • تندیس قدیمی ترین و اولین توزیع کننده محصولات ایسوس در ایران سال 2012
 • تندیس بهترین وارد کننده نوت بوک های سری N سال 2014 از شرکت ایسوس
 • تندیس بهترین وارد کننده تبلت و نوت بوک های سری N سال 2016 از شرکت ایسوس
 • تندیس بهترین شریک تجاری تبلت و نوت بوک های سری N سال 2016 از شرکت ایسوس
 • تندیس پاسداشت از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران
 • تندیس بهترین وارد کننده تبلت و نوت بوک سری N سال 2015 از شرکت ایسوس
 • تندیس بهترین شرکت تجاری نوت بوک سری N سال 2017 از شرکت ایسوس

آرمان

محصولات و خدمات ما انتخاب اول باشند.

چشم انداز

محصولات و خدمات ما انتخاب اول مشتریان در سراسر کشور باشد.


گواهینامه‌های اخذ شده برای شعبه تهران

گواهینامه‌های اخذ شده برای شعبه شیراز

ماموریت

شرکت بازرگانی مهر با مد نظر قرار دادن مسئولیت خود در قبال ذینفعان ماموریت دارد تا با واردات انواع تجهیزات آی تی به ویژه نوت بوک و موبایل و بکارگیری کلیه منابع، با تعهد، پشتکار و همگام بودن با مشتریان برای تمام آنها محصولات با کیفیت و قیمت مناسب عرضه نماید. در این راستا شرکت از طریق افزایش ارتباط فردی و تجاری متعهد به ارایه محصولات و خدمات نوآورانه و باکیفیت می باشد. ما ضمن عمل به مسئولیت های اجتماعی، برقراری ارتباط و یکپارچگی با جامعه را نیز مدنظر داریم.

خط مشی

شرکت خدماتی و تجاری مهر سرمستان به عنوان سازمان پیشرو در بازرگانی و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات IT  به ویژه نوت بوک و موبایل در کشور با ایجاد تفکر مشتری محور، گامی بلند در جهت  بهبود عملکرد  سازمان برداشته  است. بدین منظور اقدام به  استقرار  و اجرای سیستم مدیریت زیست محیطی، ایمنی کارکنان بر اساس استاندارد ISO 14001:2015وISO 45001:2018، سیستم مدیریت کیفیت براساس الزاماتISO 9001:2015، سیستم مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات آن‌ها بر اساس استانداردISO 10002:2018و همچنین ISO 26000: 2010 سیستم مدیریت مسئولیت اجتماعی نموده و خود را ملزم و متعهد به اصول زیر می داند:

 1. تمرکز بر مشتریان به منظور بر آورده کردن الزامات مشتریان
 2. ارتقا پاسخگویی و رسیدگی به شکایات مشتریان و نظرات آن ها در حداقل زمان
 3. توسعه و توانمند سازی منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه سازمان از طریق مشارکت و آموزش
 4. ارتقاء سطح انگیزشی منابع انسانی از طریق بهبود نظام انتخاب و ارزشیابی کارکنان و تاکید برشایسته سالاری
 5. افزایش سهم بازار و توسعه نام آوری سازمان (برند) از طریق ارائه سبد محصولات و نوآوری و ارائه دهنده خدمات گارانتی
 6. حفظ و پیشگیری از آلودگی محیط زیست، حذف خطرات و کاهش ریسک ایمنی و  بهداشت  و ارتقاء ایمنی کارکنان
 7. یکپارچه سازی، پیاده سازی و ارتقاء رفتار مسئولیت اجتماعی در سراسر سازمان و حفظ ارزش مسئولیتی سازمان نسبت به جامعه و محیط پیرامون خود با انجام فعالیت‌ها خیرخواهانه

مدیریت ارشد این سازمان  با مشارکت و مشاوره کارکنان، تعهد خود را نسبت به رعایت الزامات قانونی و بهبود مداوم و اثر بخشی این سیستم ها اعلام می دارد. همچنین در ابتدای هر دوره نسبت به تعیین اهداف در راستای این خط مشی اقدام و بازنگری از طریق پایش، اندازه گیری و تحلیل میزان تحقق اهداف تعریف شده را بررسی می نماید.