با باریکترین لپ‌تاپ دنیا آشنا شوید!

((یک نفر به گینس زنگ بزنه )) اولین واکنش افرادی بود که موفق به دیدن  HP Spectre 13.3  شدند. این لپ‌تاپ با اختلاف باریکترین‌ لپ‌تاپ دنیا است و نکته جالبتر این هست که این لپ‌تاپ از ipad pro هم باریکتره. این لپ‌تاپ تنها 10.4 میلی متر ارتفاع داره!

باریکترین لپ‌تاپ دنیا HP SPECTRE 13.3 :

این لپ‌تاپ یک لپ‌تاپ فوق لوکس و با قابلیت حمل فوق‌العاده است. این لپ‌تاپ با ظاهر فوق‌العاده با ظاهر شیک کابینتی، لولا‌های پیستونی و لایه‌های طلایی جلا داده شده با دست را می‌توان یک شاهکار کامل از شرکت HP دانست، البته زیبایی و قابلیت حمل بالا تنها نقاط قوت این لپ‌تاپ نیستند و این سری لپ‌تاپ‌ها دارای قدرت پردازشی بسیار بالا نیز هستند. در زیر جدولی رو می‌بینید که ارتفاع این لپ‌تاپ با باریکترین لپ‌تاپ‌های موجود در جهان مقایسه شده است.

باریکترین لپ‌تاپ‌های دنیا

در این سری از لپ‌تاپ ها از پردازنده‌های Intel CoreI5 و Intel CoreI7 بجای سری معمول Intel Core M برای لپ‌تاپ های باریک استفاده شده است. لازم به ذکر است که Intel Core M دارای قدرت کمتری است و البته فعالیت خنکتری دارد، که البته با استفاده از سیستم خنک‌کننده فوق پیشرفته در این لپ‌تاپ دمای لپ‌تاپ بسیار پایین خواهد بود.

شرکت اچ پی در هنگام معرفی محصول، سیستم خنک کننده محصول را اینگونه توصیف کردند، دو فن کاملا بی‌صدا هوا را از پایین می‌گیرند و با قدرت به سمت مادربرد و پردازنده هدایت می‌کنند، و این هوا از خروجی‌های طلایی پشت دستگاه خارج می‌شوند.

hp spectre 13.3 بازرگانی مهر

استفاده از لولاهای بسیار زیبای کابینتی

این لولاها تلفیقی از مهندسی و طراحی فوق‌العاده هستند، شکل زیر ظاهر زیبا این لولاها را نشان می‌دهد.

hp spectre 13.3 بازرگانی مهر باریک‌ترین لپ‌تاپ دنیا

نکته جالب این است که برای جلوگیری از برگشتن صفحه لپتاپ، اچ‌پی از دو پیستون برای هر لولا استفاده کرده است.در زیر شکل دیگری از این لپ تاپ را مشاهده می‌فرمائید.

hp spectre 13.3 بازرگانی مهر باریک‌ترین لپ‌تاپ دنیا

صفحه نمایش HP SPECTRE 13.3:

در این لپ‌تاپ های از صفحه نمایش IPS با رزولوشن 1080*1920 با محافظ Gorilla Glass 4 استفاده شده است. اچ‌پی گفته است صفجه نمایش با کیفیت بالاتر به علت ایجاد قطر بیشتر امکان‌پذیر نخواهد بود و به همین دلیل این سری لمسی نیز نخواهد بود.

hp spectre 13.3 گارانتی بازرگانی مهر

پورت‌های دستگاه و کیبورد HP SPECTRE 13.3:

در این لپ‌تاپ از سه پورت یو‌اس‌بی USB سه با نوع C استفاده شده است که دو تا از آن‌ها از Thunderbolt 3 و USB3.1 با سرعت 10Gbps پشتیبانی‌میکنند و یو اس بی دیگر با سرعت 5Gbps عمل خواهد کرد. بر روی هر 3 پورت قابلیت اتصال پورت نمایش و شارژ شدن از طریق یو اس بی برای دستگاه موجود خواهد بود. البته اچ‌پی اعلام نکرده که آیا می‌توان از آداپتورهای یو‌اس‌بی تولید کننده‌های دیگر برای شارژ دستگاه استفاده کرد یا خیر.

HP Spectre 13.3 بازرگانی مهر